Lasy pełne jeżyn, grzybów i dzikiego zwierza
0 km

Glamping znajduje się na skraju lasu. Częstymi gośćmi są u nas zające, sarenki. Po grzyby nie trzeba czasem nawet wychodzić z terenu glampa, rosą nieopodal namiotów.

Szlaki rowerowe, Nordic Walking
0 km

Szmaragdowe Szlaki to siedem tras o różnej długości przygotowanych z myślą o miłośnikach dwóch kółek. Fani spacerów również nie będą rozczarowani.

Stadniny koni
Najbliższa 6 km

Okolice Salinka to raj dla miłośników koni. Znajduje się tutaj kilka stadnin oraz dziesiątki kilometrów szlaków konnych.

Plaża nad jeziorem Salińskim
2 km mapa

Utworzona w 2021 roku mała plażyczka, gdzie zagląda niewiele osób – cisza spokój i płytka woda to idealne kąpielisko dla dzieci.

Plaża w Białogórze
17 km mapa

Bielusieńki piasek ciągnący się kilometrami. Do plaży trzeba dojść około 1,5km, ale spacer pośród sosnowych lasów to prawdziwa przyjemność.

Plaża nad jeziorem Choczewskim
6,5 km mapa

Ukryta pośrodku lasu plaża w Choczewie to pięknie położone kąpielisko, perfekcyjne na upalne dni. Można tutaj dotrzeć samochodem, na rowerach lub pokusić się o 1,5 h wędrówkę.

Latarnia morska Stilo
19 km mapa

Położona 10 km na wschód od Łeby. Zbudowana na początku XX wieku latarnia, u której szczytu znajdują się dwie galerie widokowe. Idealne miejsce na wycieczkę połączoną z plażowaniem w Osetniku.

"Kaszubskie oko" w Żarnowcu
11 km mapa

Wieża widokowa znajdująca się na terenie kompleksu, to jego główna atrakcja. Warto się wspiąć po 212 schodkach, by podziwiać widok rozpościerający się na Jezioro Żarnowieckie i okoliczne wzgórza morenowe oraz żarnowiecką elektrownie wodną.

Farma strusi w Kniewie
18,5 km mapa www

Spotkanie z tymi wielkimi ptakami to spora dawka wiedzy i doskonała zabawa. Ptaki można karmić, można też zjeść steka ze strusia w lokalnej restauracji. Oprócz strusi obejrzymy tu nandu, lamy, owce, króliki i wiele innych zwierząt w mini zoo.

Sea Park Sarbsk
26,5 km mapa www

Park pokazujący faunę i florę morza. Główną atrakcją jest fokarium. Nie brakuje to placów zabaw dla dzieci, kina 5d, czy linowego toru przeszkód.

Wydmy Lubiatowskie
17,5 km mapa

Nie są tak okazałe jak te w Słowińskim Parku Narodowym, ale zdecydowanie mają swój urok. Dla fanów aktywnego wypoczynku kilkukilometrowy spacer ich śladem będzie pięknie spędzonym dniem.

Skansen w Nadolu
16 km mapa www

Chcesz się dowiedzieć, jak wyglądała zagroda gburska? Skansen w Nadolu, położony tuż nad Jeziorem Żarnowieckim, przeniesie Cię w świat chłopów z XIX wieku. Dodatkowo, na terenie skansenu co roku mają miejsce imprezy przypominające dawne, ciekawe tradycje.

Spływy kajakowe Piaśnicą do morza
17 km mapa

Malownicza, spokojna trasa rzeką Piaśnicą prowadzi prosto na plażę w Dębkach. Czas spływu kajakowego to około 2,5h. Poziom trudności – łatwy, nawet mało wprawiony kajakarz da radę.

Szlak Stolemów
najbliższy stole mieszka od nas 7 km

Czy to ogr, a może troll? Nie, to stolem. A kto to taki? Przekonasz się odwiedzając tutejsze okolice. Kilku olbrzymów zostało na tych ziemiach i nie sposób ich przeoczyć. Można pokusić się o odszukanie wszystkich 15 figur stolemów.

Joga
0 km

Na terenie glampingu znajduje się podest do jogi. Każdy namiot wyposażony jest w maty do jej praktykowania. Salinko Glamping organizuje również weekendy z jogą.